Reklamační řád

Zrušení

Akceptujeme zrušení objednávky před odesláním nebo vyrobením produktu. Pokud bude objednávka zrušena, dostanete plnou náhradu. Nemůžeme zrušit objednávku, pokud je produkt již odeslán.

Vrácení zboží (pokud existuje)

Přijímáme vrácení produktů. Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 14 dnů od obdržení produktu.
Abyste měli nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužitá a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v originálním balení. K dokončení vrácení potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu. Neposílejte prosím svůj nákup zpět výrobci.
Zákazníkům budou náklady na dopravu účtovány maximálně jednou (včetně vrácení zboží); Spotřebitelům nebude účtován žádný poplatek za opětovné naskladnění za vrácení produktu.


Vrácení peněz (pokud existuje)

Jakmile bude vaše vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám e-mail s oznámením o přijetí. Budeme vás také informovat o schválení nebo zamítnutí vaší refundace. Pokud budete schváleni, bude vaše refundace zpracována a kredit bude automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby během určitého počtu dní.

Pozdní nebo chybějící vrácení peněz (pokud existuje)

Pokud jste dosud neobdrželi refundaci, nejprve znovu zkontrolujte svůj bankovní účet.
Poté kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vaše refundace oficiálně odeslána. Dále kontaktujte svou banku. Před odesláním náhrady často trvá určitá doba na zpracování. Pokud jste toto vše provedli a stále jste neobdrželi refundaci, kontaktujte nás na service@nowsliming.com.
Kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese service@nowsliming.com. získat zpáteční adresu